Breaking News

Kiedy nastolatka potrzebuje swojego pierwszego stanika?

Jeśli masz nastoletnią córkę, jej pierwszy stanik to jedna z wielu rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę.

Z pewnością nie jest łatwo rozmawiać z nastoletnią córką o biustonoszach i bieliźnie dla nastolatków, nie powinno to być jednak powodem do stresu czy zawstydzenia. Trzeba również zrozumieć, jakie powinny być biustonosze dla nastoletnich dziewczynek i jakie są najlepsze staniki na każdym etapie rozwoju.

Kiedy nastolatka potrzebuje swojego pierwszego stanika?

Tradycyjny pierwszy stanik z miseczkami będzie odpowiedni dla nastolatki

Gdy twoja córka wyrasta z dziewczynki na młodą kobietę, wkrótce poprosi o swój pierwszy stanik. Rozmiar biustonosza na początku dość szybko ulegnie zmianie, więc bądź na to gotowy i pomóż jej przyjąć to jako naturalną rzecz. Kupując pierwszy biustonosz dla dziewczynki, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy, z których najważniejszą jest dopasowanie biustonosza dla nastolatek. Kiedy rozmawiasz z córką, upewnij się, że czuje się pewnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę pierwszy stanik z miseczkami.

Pierwsze biustonosze, na które należy zwrócić uwagę, to te, które pomogą twojej córce przyzwyczaić się do noszenia stanika, może to być biustonosz w stylu braletki. Zwykle są to biustonosze bez fiszbin z miękkimi miseczkami. Biustonosz zapewnia lekkie podparcie zawiązkom piersi, a jednocześnie daje twojej córce możliwość poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. To może być trudny okres w życiu młodej damy i powinien być traktowany z wyczuciem. Na tym etapie twojej córce łatwo jest stracić pewność siebie, więc najlepiej zajmij się zakupami biustonosza razem z nią.

Nie warto wybierać na początku biustonoszy mocno usztywnianych, na fiszbinach czy z efektem push-up, tradycyjny pierwszy stanik z miseczkami powinien być przede wszystkim wygodny, zapewniać poczucie komfortu i pewności siebie. Wybierz biustonosze, które można nosić w ciągu dnia pod bluzką, ale także coś, co może zapewnić trochę więcej wsparcia podczas uprawiania sportu. Biustonosz treningowy dla nastolatki powinien pomagać w utrzymaniu odpowiedniego kształtu i podparcia piersi i ważne jest, aby pierś nie rozciągała się zbytnio.