Breaking News

Co może komornik w aspekcie podjętych przez niego działań?

Nie są odosobnione sytuacje, kiedy nie znamy uprawnień komornika, a tym samym tego co on może zrobić w ramach podjętych przez niego działań, zwłaszcza w obrębie egzekucji należności od różnorodnych dłużników.

Oczywiście pierwsze co przychodzi nam na myśl, to możliwość zajęcia przez niego majątku na poczet posiadanego przez dłużnika zobowiązania, w formie nieruchomości, ziemi, obligacji oraz papierów wartościowych czy samych kont bankowych. Komornik po określonym czasie może poddać je licytacji, a pieniądze z tego tytułu mają w całości lub w pełni pokryć należności danej osoby, względem samego wierzyciela. Dlatego zaleca się wierzycielom potrzebę właśnie zgłoszenia do komornika, a nie zwlekanie z podjęciem bardziej konkretnych czy rzeczowych kroków, omijając przy tym wszelkie firmy windykacyjne. Pewnie wiele osób zada sobie pytanie, a z jakiego powodu nie zgłosić się do firmy windykacyjnej, skoro tak dużo się o nich mówi w kontekście egzekucji jakie prowadzą wraz z działaniami windykacyjnymi dla swoich klientów. Coraz częściej więc zdajemy sobie sprawę, iż współpraca z takimi firmami windykacyjnymi, to tylko zbędna strata czasu, a najlepszą z możliwych opcji, w kontekście odzyskania naszych pieniędzy jest kancelaria komornicza. Jest to spowodowane tym, iż ma większe na wielu płaszczyznach możliwości działania, niż wspomniane firmy windykacyjne, które nie mają żadnego prawa poczynić jakiekolwiek kroki niż upoważniony i profesjonalny komornik.

Co może komornik w aspekcie podjętych przez niego działań?

Dowiedz się więcej o działaniach realizowanych przez kancelarię komorniczą

Z jakiego powodu wierzyciele, nie od razu korzystają z pomocy, wsparcia czy usług kancelarii komorniczej? Podstawowym oraz najważniejszym powodem jest bez wątpienia fakt, iż często nie mają zielonego pojęcia o tym, w czym specjalizują się profesjonalne komornicze, niech więc strona www kancelaria komornicza warszawa pomoże nam w pozyskaniu wielu cennych informacji. Dodatkowo pozwoli przyjrzeć się kancelarii komorniczej, jaka już od wielu lat funkcjonuje z sukcesami na naszym krajowym rynku.