Breaking News

Kiedy jest najlepszy czas na wysyłanie wiadomości marketingowych na telefon komórkowy?

W całej historii marketingu niewiele technik marketingowych zbliżyło się tak blisko do zapewnienia osobistego charakteru, jak marketing mobilny.

Urządzenia mobilne to przedmioty, które większość ludzi trzyma przy sobie lub w zasięgu wzroku przez większość godzin. Ten artykuł będzie bazować na tych informacjach i da ci kilka pomocnych wskazówek, jak sprawić, by ten rodzaj sieci działał dla ciebie.Pamiętaj, telefony są osobiste! Mobilność wykracza poza telefony komórkowe i internet. Abonenci są połączeni przez SMS-y, głos, mobilny internet i aplikacje na smartfony. Do środowiska mobilnego dodawane są elementy, które spełniają różne potrzeby wszystkich użytkowników, i musisz zrobić to samo. Twoje kampanie mobilne muszą być łatwo dostępne, osobiste i trafne!Granie o status swoich klientów to wielka sprawa i pewny sposób na ulepszenie kampanii marketingu mobilnego. Ludzie czekają w kolejce całymi dniami, aby kupić wysokiej klasy telefon, po części z tego samego powodu, dla którego ludzie noszą złoty zegarek: to symbol statusu. Oferowanie zachęt poprawiających status to świetny sposób na utrzymanie klientów w ryzach.Skorzystaj ze wszystkiego, co ma do zaoferowania urządzenie mobilne. Innowacje na arenie marketingu mobilnego zachodzą bardzo szybko, a wiele z nich jest napędzanych szybkimi innowacjami zachodzącymi w sprzęcie mobilnym. Zobacz, co oferują nowe urządzenia i dodaj ich nowe możliwości do swoich taktyk marketingu mobilnego. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat nowe innowacje sprzętowe, które wpłynęły na marketing mobilny, obejmowały kamery z przodu, świadomość lokalizacji i nagrywanie wideo w wysokiej rozdzielczości.Nie zapomnij dodać możliwości śledzenia do swojego marketingu mobilnego! To, że ekran jest mniejszy, nie oznacza, że ​​jest mniej ważny. Kiedy jest najlepszy czas na wysyłanie wiadomości marketingowych na telefon komórkowy?

Dodaj rozszerzenia śledzenia do hiperłączy, których używasz w kampaniach marketingu mobilnego i zapoznaj się z różnymi usługami mobilnymi, które oferują solidne możliwości śledzenia dla wielu taktyk mobilnych.Jeśli możesz, zwróć się do odbiorcy wiadomości po imieniu.

Ludzie będą bardziej skłonni zwracać uwagę na wiadomość, jeśli jest ona skierowana bezpośrednio do nich. Zwracaj się do nich w energiczny sposób, aby przyciągnąć ich uwagę i zachęcić ich do dowiedzenia się więcej o Twojej kampanii.Stwórz plan. Być może spieszysz się z wprowadzeniem marketingu mobilnego do strategii kampanii, ale pożałujesz, jeśli nie zrobisz tego dobrze. Żyłeś bez tego do tej pory, więc nie zabije cię stworzenie solidnego planu, który zbudujesz z jasnym zrozumieniem, jak zrobić to skutecznie.Nie dąż do rozbudowanej strategii marketingowej, jeśli korzystasz z marketingu mobilnego. Ludzie będą chcieli wiedzieć, dlaczego wysyłasz im wiadomość i do jakich korzyści mogą mieć dostęp. Nie wysyłaj po prostu zdjęcia i proś innych, aby przeszli do linku, aby dowiedzieć się więcej.Zasada numer jeden w marketingu mobilnym to nigdy nie spamować. To najszybszy sposób nie tylko na utratę dotychczasowych klientów, ale także na zapewnienie, że Twoje kampanie marketingowe nie dotrą do nowych. Spam jest głównym problemem w marketingu i ludzie, którzy są postrzegani jako wysyłający go, tracą wiarygodność.Spersonalizuj swoje mobilne wiadomości marketingowe. W niektórych przypadkach firmy nie będą w stanie spersonalizować wiadomości, przez co wiadomość może wyglądać trochę jak spam. Jeśli po prostu użyjesz nazwy subskrybenta w wiadomości, znajdziesz lepszą odpowiedź, która przyniesie znacznie lepsze wyniki.Podsumowując, masz okazję nawiązać kontakt z ludźmi na skalę osobistą, która jest niespotykana w marketingu. Skorzystaj z porad podanych w tym artykule, aby upewnić się, że dostarczasz treści, które są pożądane dla klienta i związane z wiadomością, którą próbujesz wysłać.