Breaking News

Bezstresowy przewodnik kupowania samochodów dla wszystkich kierowców

Czy kiedykolwiek poszedłeś do dealera, aby kupić samochód i poczułeś, że po prostu nie jesteś traktowany sprawiedliwie? Prawie wszyscy byli w takiej sytuacji i nie ma potrzeby się na to zadowolić.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak lepiej przejąć kontrolę nad znalezieniem dla siebie oferty.Przed rozpoczęciem podróży zakupowej samochodu zaplanuj dokładnie, na jaką kwotę możesz sobie pozwolić. Poświęć trochę czasu na rozpisanie budżetu i zobacz, ile pieniędzy pozostaje w każdym miesiącu. Wykonując ten jeden krok, możesz uniknąć sytuacji, w której obciążasz budżet.Zabezpiecz swoje finansowanie online przed wejściem do salonu. To usunie kłopoty finansowe z procesu. Jeśli masz już zatwierdzoną pożyczkę, przesunie się ona znacznie szybciej.Dowiedz się, czego chcesz, zanim wejdziesz do salonu. Będziesz mieć do czynienia z profesjonalnymi sprzedawcami, więc zdecyduj, ile jesteś w stanie zapłacić, czego chcesz, a czym nie jesteś zainteresowany. Dzięki temu mniej prawdopodobne jest, że będą Cię zachowywać.Sprawdź witrynę producenta, jeśli chcesz dostosować swój samochód. Chociaż samochody na parkingu dealera mogą być tym, czego chcesz, wielu producentów samochodów daje Ci możliwość dostosowania samochodu do indywidualnych potrzeb za pomocą koloru i funkcji. Być może będziesz musiał poczekać kilka tygodni, aby otrzymać samochód, ale może się to opłacać.Nigdy nie ubieraj się do salonu samochodowego. Trudniej będzie zawrzeć umowę i przekonać kogoś, że zasługujesz na lepszą cenę za pojazd, jeśli nosisz drogie ubrania. Chociaż chcesz wyglądać schludnie i czysto, nie noś niczego, co sprawi, że będziesz wyglądać lepiej niż jesteś.Bądź agresywny i asertywny. Nieuchronnie skończysz na negocjacjach ceny swojego pojazdu, więc nie bój się trochę naciskać. Przygotuj się na odejście z salonu, jeśli nie robisz postępów. Bezstresowy przewodnik kupowania samochodów dla wszystkich kierowców

Zostaw ofertę w spokoju na dzień lub dwa, a następnie ponownie skontaktuj się ze sprzedawcą.

Jeśli będą wiedzieć, że chcesz odejść, będą bardziej skłonni zaakceptować Twoją ofertę lub kontrofertę z bardziej rozsądną ceną.Nie rób zakupów sam, jeśli uważasz, że łatwo poddajesz się sposobom sprzedaży. Możesz przyprowadzić członka rodziny lub przyjaciela, który pomoże ci w negocjacjach. Przed udaniem się na parking poinformuj osobę z tobą, czego chcesz od pojazdu.Opinii w Internecie należy używać wyłącznie jako ogólnego przewodnika. Wiele osób, które mają problemy z samochodem, publikuje w internecie negatywne opinie. Spójrz więc na wszystkie recenzje dotyczące typowych problemów, a nie na ogólny ranking. Jeśli jest problem z głównym komponentem, prawdopodobnie znajdź inny pojazd.Udając się do salonu samochodowego, przygotuj się na pojawienie się swojej strony przetargowej. Chociaż jest wielu dealerów, którym zależy na Twoim najlepszym interesie, większość po prostu chce wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy. Dlatego musisz być surowy i nigdy nie zawierać umowy, z którą czujesz się niekomfortowo.Teraz nigdy nie powinieneś czuć się tak, jakbyś wchodził w złą ofertę, gdy jesteś w salonie. Znasz teraz dużo więcej informacji, które spowodują czerwone flagi, jeśli usłyszysz coś, co jest nie tak. Skorzystaj z przeczytanych rad i zacznij szukać odpowiedniego samochodu i odpowiednich terminów.