Breaking News

Wskazówki dotyczące projektowania stron internetowych, które pomogą Ci odnieść sukces

W Internecie można znaleźć wszelkiego rodzaju projekty.

Ekscytacja treści jest kluczem, ponieważ jesteś bombardowany informacjami. Zanim zdecydujesz, jak ma wyglądać Twoja witryna, musisz znać podstawy projektowania witryny. Ten artykuł zawiera wskazówki, które mogą Ci pomóc w osiągnięciu Twoich celów.Upewnij się, że każdą akcję można anulować w razie potrzeby. Na przykład umieść przycisk „wyczyść” w formularzu, link do rezygnacji z subskrypcji we wszystkich biuletynach i przycisk „anuluj” przy zamówieniach. Jeśli Twoi goście czują się zmuszeni do ukończenia czegoś, czego już nie chcą, może to pozostawić niesmak. Prawdopodobnie w przyszłości unikną odwiedzania Twojej witryny.Daj odwiedzającym możliwość przeszukiwania Twojej witryny, aby łatwiej mogli znaleźć to, czego szukają. Jeśli ktoś nie może od razu znaleźć tego, czego szuka, jego następną myślą będzie szukanie pola wyszukiwania. Umieść to w oczywistym miejscu i dołącz przycisk wyszukiwania.Aby przyciągnąć bardziej profesjonalny tłum do swojej witryny, zaprojektuj ją bez błędów ortograficznych. Podczas projektowania witryny korzystaj ze sprawdzania pisowni i, jeśli to konieczne, sprawdzania gramatyki. Jeśli masz witrynę o słabej pisowni i gramatyce, ludzie nie będą chcieli robić z Tobą interesów, ponieważ uznają ją za nieprofesjonalną.Nie używaj obrazów jako tła. Kiedy myślisz o niektórych największych witrynach w Internecie, nie mają one obrazów jako tła. Używając tła graficznego, reprezentujesz siebie jako kogoś, kto nie jest dobrze zorientowany w projektowaniu stron internetowych. Obrazy jako tła powodują również wolniejsze wczytywanie witryny, co może prowadzić do frustracji użytkowników.Spróbuj dołączyć prawdziwe referencje klientów. Bardzo niewielu chce jako pierwsi wypróbować produkt lub usługę, więc poinformuj klientów, że inni wypróbowali Twoje wyroby i byli z nich zadowoleni. Wskazówki dotyczące projektowania stron internetowych, które pomogą Ci odnieść sukces

Spróbuj poprosić kilku klientów, którzy realizowali z Tobą projekty, aby stworzyli krótki akapit na temat ich doświadczeń z Twoją firmą, który możesz umieścić na Twojej stronie.Obserwuj ilość efektownych multimediów znajdujących się w Twojej witrynie.

Nie przesadzaj z mnóstwem „dodatków”. Grafiki Flash i multimedia mogą wydawać się kuszące, ale mogą utrudnić odwiedzającym znalezienie żądanych informacji w witrynie, zwłaszcza jeśli przeglądają witrynę na urządzeniu niezgodnym z Flash.Nauka projektowania stron internetowych to temat, który staje się tym łatwiejszy, im więcej nad tym pracujesz. Wypróbuj proste strony internetowe w językach C+ i HTML, aby nauczyć się podstaw. Zajmie to wiele godzin praktyki, więc im szybciej zaczniesz, tym lepiej.Nie umieszczaj reklam, które wyskakują w Twojej witrynie. Chociaż reklama PPC może być korzystnym przedsięwzięciem, zdecydowanie należy unikać denerwujących reklam pop-up. Ludzie nie będą chcieli od razu odwiedzać lub klikać. Niech Twoje reklamy będą proste; nie ma potrzeby dzikich wyskakujących okienek.Każdy, kto chce zaprojektować świetnie wyglądającą witrynę, powinien rozważyć poświęcenie dużej ilości czasu na obraz nagłówka. To jest to, co zauważają odwiedzający, gdy tylko logują się do Twojej witryny, więc posiadanie czegoś, co jest aktualne i atrakcyjne wizualnie, jest dobrym posunięciem. Tworzenie własnego zamiast używania gotowego nagłówka to najlepszy sposób.Chcesz mieć pewność, że Twoja witryna będzie mogła być wyświetlana we wszystkich typach systemów operacyjnych i programów, od przeglądarek takich jak Internet Explorer po Firefox. Chcesz również mieć pewność, że Twoja witryna działa zarówno w systemach operacyjnych Windows, jak i Mac, aby jak najwięcej użytkowników mogło wyświetlać Twoje treści.Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć minimalistyczną witrynę, czy coś głośnego i krzykliwego, ten artykuł zawiera potrzebne informacje. Po co czekać dłużej? Nadszedł czas, aby wdrożyć proponowane tutaj sugestie i zacząć kierować ludzi do Twojej witryny, aby wygenerować wszystko, czego pragniesz.