Breaking News

Szukasz prostych rozwiązań dla fitnessu? Nie szukaj dalej!

Gotowy do rozpoczęcia własnej rutyny fitness? Nie? O co chodzi, nie wiesz, co robić i od czego zacząć aktywność zwaną fitnessem? Nie martw się, ten artykuł Cię wspiera.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć naukę podstaw fitnessu.aby ćwiczyć mięśnie brzucha, musisz ćwiczyć trzy główne grupy. Są to górna, środkowa i dolna część brzucha. Chcesz równomiernie rozłożyć trening, tak aby rozwijały się one prawidłowo. Jeśli tego nie zrobisz, możesz skończyć z zniekształconymi mięśniami brzucha w szatni.Jedną ze wskazówek, aby prowadzić zdrowszy tryb życia, jest upewnienie się, że co noc śpi się przez siedem do ośmiu godzin. Sen jest potrzebny do utrzymania zdrowego układu odpornościowego i kontrolowania stresu. Badania wykazały, że brak odpowiedniej ilości snu jest powiązany z otyłością.Rejestruj wszystkie swoje codzienne czynności. Zapisz każde ćwiczenie, które wykonujesz i każdy kęs jedzenia, który wkładasz do swojego ciała. Możesz nawet zanotować pogodę dnia. Będziesz w stanie zapamiętać rzeczy, które działają wyraźnie, kiedy zapiszesz każdy szczegół. Jeśli zdecydujesz się nie ćwiczyć w ciągu dnia, wyjaśnij swoje powody w swoim dzienniku.Możesz pływać szybciej, pracując nad rozwijaniem elastyczności kostki. Im bardziej elastyczne są Twoje kostki, tym lepiej będziesz w stanie poruszać się po wodzie. Elastyczne stopy i kostki będą działać jak płetwy, pomagając Ci ślizgać się po wodzie, dzięki czemu możesz pływać znacznie szybciej.Możesz poprawić jakość swoich treningów, poświęcając chwilę na rozluźnienie stawów bioder i dolnej części pleców. Trzymając obie ręce na stojaku do przysiadów, powoli opuść ciało, aż oba uda będą równo równoległe do podłoża. Szukasz prostych rozwiązań dla fitnessu? Nie szukaj dalej!

Po 30 sekundach w tej pozycji powoli podnieś się z powrotem.

Powinno to być wykonywane przez około pięć do dziesięciu minut przed każdym treningiem.Zadbaj o ramiona podczas podnoszenia ciężarów. Aby to zrobić, zmniejsz ilość podnoszonego ciężaru o około 10%, gdy musisz zmienić chwyty. Jeśli utrzymasz tę samą wagę, ale będziesz zmieniać chwyty, możesz zranić się, ćwicząc mięśnie w sposób, do którego nie są przyzwyczajone.Twoje treningi nie powinny trwać dłużej niż godzinę, jeśli chcesz zwiększyć masę mięśniową. Jeśli ćwiczysz przez ponad godzinę, twoje ciało będzie produkować więcej kortyzolu, hormonu stresu, który może powodować efekt blokowania testosteronu. Zmarnuje również twoje mięśnie. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego są krótkie treningi siłowe.Badania wykazały, że ćwicząc w umiarkowanym tempie przez około godzinę, możesz utrzymać zdrowszą wagę, a także zmniejszyć ryzyko chorób serca i innych dolegliwości. Umiarkowane ćwiczenia to nie tylko chodzenie na siłownię, ale mogą to być również umiarkowane prace domowe, bieganie przez 20-30 minut, a nawet spacery o długości co najmniej 4-5 mil. Znajdź to, co Ci odpowiada.Spróbuj ćwiczyć, aby obniżyć ogólny poziom cholesterolu. Dieta wystarczy, aby sprowadzić je do zdrowego poziomu, ale możesz uzyskać lepsze i szybsze rezultaty, jeśli dodasz ćwiczenia do swojego schematu. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie ćwiczący mają wyższy poziom HDL, czyli dobrego cholesterolu i niższy poziom LDL, czyli złego cholesterolu, niż ci, którzy jedzą tylko zdrowszą dietę.Mając poprzednie wskazówki, które przelatują przez twoje myśli, powinieneś być gotowy do stworzenia własnej rutyny fitness! Wymaga to trochę badań i trochę pracy, ale jeśli będziesz się tego trzymać, to rzeczywiście jest to osiągalne. Więc idź tam, baw się dobrze i osiągnij wszystkie swoje cele fitness!