Breaking News

Wskazówki, które ułatwią Ci podróże

Podczas podróży do obcego kraju warto zaprzyjaźnić się z mieszkańcami.

Miejscowi mogą dać Ci wyjątkowe i wewnętrzne spojrzenie na kulturę i zabrać Cię do miejsc, które są na uboczu. W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, jak zaprzyjaźnić się z mieszkańcami podczas następnej podróży.Podróżowanie z przyjaciółmi i rodziną to świetny sposób na tworzenie wspomnień, spróbuj czasami podróżować samotnie. Przekonasz się, że wszystkie czynności, których doświadczysz, będą wydawały się równie żywe i niezapomniane podczas podróży w pojedynkę, a wolność robienia tego, czego chcesz, będzie wydawała się niesamowicie wyzwalająca!Rezerwując pokój hotelowy nie bój się negocjować. Chociaż wielu urzędników hotelowych nie jest w stanie zbytnio zmienić ceny, mogą oferować inne korzyści, takie jak posiłki lub parking. W niektórych przypadkach obsługa recepcji nie jest w stanie zaoferować zniżek lub pakietów, chyba że gość wyraźnie o to poprosi.Przynieś torbę zabawy dla swoich dzieci. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo zapasów, aby zapewnić dzieciom rozrywkę na czas lotu. Nie ma nic gorszego niż „Czy już tam jesteśmy” dziesięć minut po trzygodzinnym locie. Gry karciane, specjalne kolorowanki i łamigłówki działają dobrze, a jeśli możesz sobie na nie pozwolić, wybierz przenośny odtwarzacz wideo. Godziny wartości rozrywki są warte swojej ceny.Nie podróżuj z zapakowanymi prezentami. Wskazówki, które ułatwią Ci podróże

Podczas podróży na święta kuszące jest, aby załatwić sprawy z wyprzedzeniem i zapakować wszystkie prezenty, ale nie rób tego! TSA nie zezwala na pakowanie prezentów na linie lotnicze i może być konieczne rozpakowanie prezentów w celu sprawdzenia ich zawartości.Zrób przenośną pralkę z plastikową torbą.

Oszczędzaj pieniądze, pomijając drogie pralki i suszarki na monety podczas podróży, korzystając z porad typu „zrób to sam”. Znajdź lub zapakuj dużą i wytrzymałą plastikową torbę i dodaj trochę mydła do prania i wody. Włóż ubrania do torby i potrząśnij. Spuść wodę z mydłem i powtórz proces z czystą wodą, a następnie powieś ubrania do wyschnięcia.Jeśli wybierasz się w podróż, aby odwiedzić rodzinę, jednym ze sposobów, aby upewnić się, że wszyscy będą mieli miejsce do spania, jest zabranie ze sobą kilku nadmuchiwanych winylowych materacy powietrznych oraz pompy elektrycznej. Materace te przez lata znacznie się poprawiły pod względem jakości, a cena jest dość rozsądna. Pompki można podłączyć do zapalniczki samochodowej lub do gniazdka elektrycznego. Warto mieć pewność, że po przyjeździe każdy ma łóżko do spania.Poinformuj członka rodziny o swoim planie podróży. Wtedy ludzie w domu zawsze będą wiedzieć, gdzie jesteś podczas podróży. Ponadto pozostań w kontakcie z tą osobą ze względów bezpieczeństwa. Jeśli znają Twoją lokalizację i często się z Tobą komunikują, Twoja rodzina i znajomi nie będą się martwić.Jeśli masz zaplanowany dzień na lądzie, dlaczego miałbyś spędzać czas na szukaniu miejsca do jedzenia, a potem płaceniu fortuny za jedzenie? Większość linii wycieczkowych oferuje całodobową obsługę pokoju. Więc zanim wyjdziesz na ląd, przynieś do swojego pokoju kanapkę z frytkami. Możesz go spakować i użyć na lunch, gdy jesteś poza domem, ciesząc się słońcem.Jak wspomniano na początku tego artykułu, zaprzyjaźnienie się z mieszkańcami to świetny pomysł podczas wizyty w obcym kraju. Miejscowi mogą zabrać Cię w miejsca, których inaczej byś nie zobaczył, po prostu trzymając się wycieczek. Zastosuj się do rad zawartych w tym artykule podczas następnej podróży, a z pewnością docenisz wyjątkową i odmienną przygodę z Twoich regularnych planów podróży.