Breaking News

Gdzie zorganizować konferencję na ponad 2000 osób w Warszawie?

Duże konferencje, spotkania biznesowe czy targi wymagają specjalnej przestrzeni, która może pomieścić wszystkich zaproszonych gości, a jednocześnie nie będzie sprawiała wrażenia nadmiernie zatłoczonej.

Gdzie zorganizować konferencję na ponad 2000 osób w Warszawie? Odpowiednią przestrzenią dysponuje DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, w którym znajduje się ogromna Sala Balowa UNIVERSE licząca sobie aż 2 tys. m kw.

Sala konferencyjna w Warszawie o dużej powierzchni

Rzadko udaje się znaleźć tak wygodną przestrzeń, jak ta w Sali Balowej UNIVERSE w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre. Ta sala konferencyjna w Warszawie pozbawiona jest kolumn, które mogłyby przesłaniać widoczność, z dostępem do światła dziennego i bezpośrednim wyjściem do ogrodu – jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy szukają komfortowej i profesjonalnie wyposażonej przestrzeni do organizacji dużych wydarzeń. Dodatkowo prowadzi do niej praktyczna rampa, która pozwala na wprowadzenie samochodu lub sprzętu niezbędnego do profesjonalnego przygotowania eventu.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre – komfortowe miejsce eventów i konferencji

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w cichej i spokojnej części Warszawy, gdzie można dojechać raptem w 15 minut z centrum stolicy i w 25 minut z Lotniska Chopina. Znajduje się tu w sumie ponad 5 tys. m kw powierzchni sal konferencyjnych o różnych rozmiarach, w pełni wyposażonych w profesjonalne nagłośnienie i sprzęt multimedialny firmy BOSE, indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz oświetlenie, a także w komfortowe meble pozwalające w pełni skupić się na prezentowanych zagadnieniach.

Do dyspozycji gości oddane jest również strefa Wellness & SPA, w którym znajdą m.in. basen z nisko zasoloną wodą, Zazen Club & Longue – przestrzeń klubowa, gdzie mogą zrelaksować się po dniu wypełnionym spotkaniami służbowymi lub szkoleniami, a także restauracja serwująca wymyślne menu bankietowe przegotowywane przez urzędującego na stałe w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre szefa kuchni.

W razie potrzeby goście mogą przenocować w 359 luksusowo urządzonych pokojach i apartamentach z balkonami, z których rozciąga się urokliwy widok na otaczający budynek ogród. Zachowany w nim starodrzew i staranne urządzenie całego terenu zielonego sprzyjają relaksowi po pracowitym dniu, co pozwala powrócić do kolejnych spotkań z nowym zapasem sił.

Konferencje i eventy organizowane w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to gwarancja udanych spotkań i zadowolenia zaproszonych gości. W pełni wykwalifikowany personel jest w stanie zagwarantować doskonały serwis i elastyczne podejście do oczekiwań klientów, co umożliwia przygotowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń na najwyższym poziomie.